Suomen Hissiurakointi Oy

vaihde 09 5306 0460
Käynti- ja postitusosoite: Beckerintie 7, 00410 Helsinki
asiakaspalvelu@shu.fi

Toimipisteet

Helsinki
Beckerintie 7
00410 Helsinki

Tampere
Vaittintie 15 C 2
33960 Pirkkala

Lahti
Rataskatu 10
15700 Lahti

Mikkeli
Rahtitie 3
50120 Mikkeli

Savonlinna
Olavinkatu 43 A
57100 Savonlinna

Varkaus
Käärmeniementie 31
78200 Varkaus

Kuopio
Vanttitie 7
70460 Kuopio

Henkilöstö

Myynti ja tuotanto
Suomen Hissiurakointi Iiris Saarenketo

Iiris Saarenketo
Työnjohtaja
Uusimaa
045 625 3850 iiris.saarenketo@shu.fi

Suomen Hissiurakointi Andreas Johnson

Andreas Johnson
Projektipäällikkö
040 751 7503 andreas.johnson@shu.fi

Suomen Hissiurakointi Juha Heino

Juha Heino
Aluepäällikkö
Päijät-Häme ja
Kymenlaakso
040 519 5249 juha.heino@shu.fi

Suomen Hissiurakointi Kari Vehmas

Kari Vehmas
Kenttäpäällikkö
Pirkanmaa ja
Kanta-Häme
040 751 9815 kari.vehmas@shu.fi

Suomen Hissiurakointi Toni Järvinen

Toni Järvinen
Tekninen johtaja
045 882 4100 toni.jarvinen@shu.fi

Joni Lähteenmäki

Joni Lähteenmäki
Asiakkuuspäällikkö
Savo-Karjala
040 195 0436 joni.lahteenmaki@shu.fi

Hallinto
Tomi Rantanen

Tomi Rantanen
Toimitusjohtaja
040 519 6139 tomi.rantanen@shu.fi

Niki Kujala

Niki Kujala
Tekninen
asiantuntija
045 625 4880 niki.kujala@shu.fi

Suomen Hissiurakointi Antti Piironen

Antti Piironen
Hankinnat /
Varastologistiikka
045 149 2085 antti.piironen@shu.fi

Suomen Hissiurakointi Anu Heinämäki

Anu Heinämäki
Laskutus /
Asiakaspalvelu
09 5306 0428 anu.heinamaki@shu.fi

Suomen Hissiurakointi Anniina Väisänen

Anniina Väisänen
Asiakaspalvelu
09 5306 0422 aspa@shu.fi

24h vikailmoitukset

Hätätilanteita ja kiireellisiä vikakorjauksia varten vikapäivystyksemme palvelee 24 tuntia vuorokaudessa vuoden jokaisena päivänä.

24h 0800 555 122

Kiireetön vikailmoitus

Voit jättää tästä vain kiireettömän vikailmoituksen. Kiireellisissä tapauksissa ilmoitus tulee tehdä puhelimitse asiakaspalveluumme. Käsittelemme lähettämäsi ilmoituksen viimeistään seuraavana arkipäivänä.

Laskutustiedot

Y-tunnus: 0791932-7
Verkkolaskutusosoite
osoite: FI5783183710007273
operaattori: Danske Bank
välittäjän tunnus: DABAFIHH

osoite: 003707919327
operaattori: Maventa
välittäjän tunnus: 003721291126 tai DABAFIHH